گزارش تمرین استقلال؛ از حضور بازیگر سینما تا غیبت مگویان و فرشید باقری

[ad_1]

طرفداری- تمرین امروز (یکشنبه) تیم فوتبال استقلال از ساعت 18:30 در کمپ باشگاه برگزار شد. بازیکنانی که روز گذشته مقابل بادران به میدان رفته بودند، تمرین ریکاوری و سایر بازیکنان کارهای تاکتیکی را انجام دادند.

به نقل از تسنیم،  دکتر امین نوروزی و دکتر کاوه ستوده در محل تمرین استقلال حضور یافتند. علیرضا منصوریان به ستوده خوش آمد گفت و پس از دقایقی گفت‌وگو میان طرفین، ستوده بار دیگر به تمرینات بازگشت. اختلاف کادر پزشکی استقلال با مربیان این تیم سرانجام به صورت کامل حل شد و پس از دکتر امین نوروزی که روز گذشته در محل برگزاری دیدار تدارکاتی استقلال و بادران حضور یافت، امروز دکتر کاوه ستوده پزشک این تیم هم در تمرین حاضر شد.

* پیش از آغاز تمرین، علیرضا منصوریان 10 دقیقه با شاگردانش صحبت کرد.

* امیرغفارمنش بازیگر سینما و تلویزیون در محل تمرین حاضر بود و مورد استقبال علیرضا منصوریان و استقلالی‌ها قرار گرفت.

* در ابتدای تمرین به هواداران اجازه حضور در کمپ داده نشد، اما پس از گذشت دقایقی، آنها در سکوها مستقر شدند.

* فرشید باقری، پادوانی، فرشید اسماعیلی، سرور جپاروف، خسرو حیدری، مجتبی جباری، محسن کریمی و هرایر مگویان غایبان تمرین بودند.

* مهدی رحمتی با فرزندانش در تمرین حضور یافت. یکی از پسران رحمتی با سجاد شهباززاده و جابر انصاری مشغول دویدن شد و پس از مدتی نتوانست به دویدن ادامه دهد. رحمتی هم با عصبانیت به فرزند خود گفت که باید ورزش کرده و دور زمین بدود. همچنین رحمتی با کنایه به پسرش که کمی اضافه وزن داشت گفت که با من سی ساله هستم کم نمی‌آورم ولی تو کم می‌آوری! رحمتی پس از مدتی به تشویق فرزندش پرداخت.

* روزبه چشمی که در دو روز اخیر غیبت داشت، امروز بدون مشکل با بازیکنان تمرین کرد.

* در اواسط تمرین، علیرضا منصوریان به سمت هواداران رفت و دقایقی با آنها هم‌کلام شد. هواداران از اینکه زودتر به آنها اجازه ورود به کمپ داده نمی‌شد، ناراحتی خود را به منصوریان انتقال دادند. سرمربی استقلال به آنها گفت ما تنها 25 دقیقه تمرین مفید داشتیم و قصدمان این نبود که اذیت‌تان کنیم.

* با توجه به محرومیت سه بازیکن جوان استقلال از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به دلیل عدم حضور در اردوی تیم امید، هواداران استقلال به انتقاد از رئیس کمیته انضباطی پرداختند.

 تیم استقلال در نخستین بازی از لیگ برتر به مصاف صنعت نفت آبادان می‌رود.

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *