ماهینی: از رئیس جمهور تقاضا دارم به پرسپولیس کمک کند

[ad_1]

طرفداری – با وجود قهرمانی در سوپر جام ایران، وجود مشکلاتی مالی باعث اعتراض بازیکنان پرسپولیس شده است و به نظر می رسد این تیم را در شرایط ویژه ای قرار داده است.

حسین ماهینی بازیکن با سابقه پرسپولیس در گفتگو با فارس در این خصوص صحبت کرده است.

جمعه شب موفق شدید دومین جامتان را طی 2 ماه به دست بیاورید. در خصوص این بازی صحبت کن.

واقعاً خوشحالم که هنوز لیگ شروع نشده یک جام گرفتیم و این قهرمانی را به همه هواداران پرسپولیس تبریک می‌گویم. امسال ما بدنسازی بسیار سختی انجام دادیم و این تمرینات این امیدواری را به ما داده که لیگ را خیلی خوب آغاز کنیم چرا که امسال هدف‌های زیادی داریم، ما با قدرت وارد لیگ قهرمانان آسیا خواهیم شد و با کمک بازیکنان و حمایت هواداران می‌خواهیم تاریخ جدیدی برای پرسپولیس بنویسیم. ما با قدرت لیگ برتر را آغاز می‌کنیم و به دنبال این هستیم تا قهرمانی‌مان را در لیگ تکرار کنیم. البته می‌دانیم که چه کار سختی در انتظار ما است اما غیرممکن نیست. مطمئناً همه تلاش خودمان را برای موفقیت پرسپولیس و شادی دل هواداران انجام می‌دهیم و وقتی که می‌بینیم که هوادارانمان خوشحال هستند این موضوع انگیزه بیشتری به ما می‌دهد. 

 صحبت‌هایی مبنی بر احتمال اعتصاب بازیکنان پرسپولیس به دلیل پول نگرفتن به گوش می‌رسد. این موضوع باعث شده تا هواداران باز هم نگران شوند. آیا واقعاً بازیکنان پرسپولیس قصد انجام اعتصاب دارند؟

ببینید واضح و شفاف می‌گویم که در تیم پرسپولیس دیگر هیچ‌وقت اعتصابی به وجود نمی‌آید. ما اگر حرفی زدیم به دلیل اعتراض بوده و قصد اعتصاب نداریم. ما فقط می‌خواستیم مشکلات و مواردی که لازم است را به گوش مسئولان باشگاه برسانیم. دوست داشتیم که مردم بدانند چه مشکلاتی وجود دارد اما به هرحال پرسپولیس یک تیم دولتی است. ما انتظار داریم که از پرسپولیس به عنوان یک تیم دولتی حمایت شود. ما نماینده ایران در آسیا هستیم و مطمئناً حمایت‌های بیشتری از ما صورت بگیرد می‌توانیم برای کشور عزیزمان در آسیا افتخارآفرینی کنیم. به هرحال در این شرایط دیگر حرف تیم باشگاهی نیست و ما نماینده یک کشور هستیم. از همین طریق از آقای روحانی رئیس جمهور کشورمان تقاضا دارم که به کمک پرسپولیس بیاید. ما نماینده ایران در آسیا هستیم و نام ایران را در این مسابقات یدک می‌کشیم.

 از چند روز دیگر به صورت رسمی لیگ برتر آغاز می‌شود. به عنوان یکی از بازیکنان پرسپولیس وضعیت تیمتان را در آستانه لیگ برتر چطور می‌بینی؟

به هر حال ما در فصل بدنسازی هستیم و یکی دو هفته دیگر زمان لازم داریم تا بدن‌هایمان از این وضعیت و سنگینی دوران بدنسازی خارج شود. خوشبختانه بدنسازی ما خیلی عالی است و همه هدف ما این است که از ابتدای فصل مثل سال گذشته بازی‌ها را خوب شروع کنیم و با قدرت به مصاف حریفانمان برویم. امیدوارم که هواداران پرسپولیس هم از همان بازی اول از ما حمایت کنند و به استادیوم بیایند تا با حضور پرشور آنها بتوانیم امتیازات کامل را بگیریم.

 در هفته اول باید به مصاف فولاد خوزستان بروید، این تیم را چطور می‌بینی؟

همانطور که همه علاقه‌مندان به فوتبال در جریان هستند خیلی از تیم‌ها تغییر و تحولات بسیار زیادی داشتند و شاید بتوانم بگویم که فقط تیم ما بود که حدود 90 درصد استخوان‌بندی تیم را حفظ کرده است. فولاد همواره تیم خوب و قابل احترامی بوده و ما آنها را رقیب قدرتمندی می‌دانیم. ما سال گذشته در هفته دوم با فولاد بازی کردیم و در حالیکه می‌توانستیم این تیم را شکست دهیم در نهایت به تساوی رسیدیم. قطعاً فولاد حریف سرسخت و بزرگی برای ما خواهد بود چرا که این تیم از مربیان و بازیکنان خوب و شاخصی بهره می‌برد. در کل امیدوارم که این تیم ما باشد که برنده از زمین خارج می‌شود.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *