رسانه‌های اسپانیایی حالا از ماندنی بودن نیمار در بارسلونا خبر می‌دهند

[ad_1]

طرفداری – در چرخشی 180 درجه ای، رسانه‌های اسپانیایی همگی از تغییر موضع نیمار خبر می‌دهند و گفته می‌شود فوق ستاره برزیلی پس از صحبت با هم‌تیمی‌هایش، تصمیم به ماندن در بارسلونا گرفته است.

موندو دپورتیوو، آ اس و مارکا همگی در حال حاضر تیتر اول خود را به ماندنی شدن نیمار در بارسلونا اختصاص داده‌اند. هر سه نشریه نیز دلیل این تغییر ناگهانی را، صحبت‌های نیمار با بزرگان رختکن بارسلونا از جمله مسی، سوارز، پیکه، اینیستا و بوسکتس می‌دانند. پس از اینکه جرارد رومرو اعلام کرد حالا احتمال ماندن نیمار، بیش از جدایی‌اش است، رسانه‌ها به دنبال اختراع دلیلی برای این تغییر موضع هستند.

مارکا می‌گوید پدر نیمار علی‌رغم مذاکرات بسیار پیشرفته‌ای که با سران پاری سن ژرمن داشته، هیچ قراردادی با آنها امضا نکرده است. به خصوص پس از اینکه نیمار به او گفته که می‌خواهد بماند. آ اس می‌گوید تمجیدها و توصیه‌هایی که بوسکتس، والورده و ماسکرانو اخیرا از نیمار کرده‌اند، فوق ستاره برزیلی را در جداشدن، مردد کرده است. موندو دپورتیوو نیز که از همان ابتدا بر ماندنی بودن نیمار تاکید می‌کرد و البته، اخیرا به جایگزین‌های احتمالی نیمار پرداخته، از حمایت رختکن تیم، به عنوان دلیل اصلی ماندنی شدن شماره 11 می‌گوید.

اما آنچه پیداست، جلسه بیست دقیقه‌ای نه چندان موفقیت آمیز بارتومئو با نیمار است. این دو پس از تمرین صبح امروز، با یکدیگر حرف زدند اما رئيس بارسلونا پاسخ شفافی از سوی فوق ستاره تیمش دریافت نکرد. هر چه که هست، نیمار فعلا در بارسلونا ماندنی شده است!

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *