دی شیلیو: پوشیدن پیراهن روسونری باعث افتخار بود؛ از میلان متشکرم

[ad_1]

طرفداری – ماتیا دی شیلیو پس از سال ها حضور در آکادمی و تیم اصلی میلان، به یوونتوس پیوست. وی در پیامی در صفحه اینستاگرامش نوشت:

سخت است که بتوانم واژه ای پیدا کنم تا احساس کنونی ام را توصیف کند. از طرفی، باشگاهی را ترک کرده ام که سال ها خانه ام بود. بخش بزرگی از زندگی ام به پایان رسید و آن احساسات را هرگز فراموش نمی کنم.  افراد زیادی را آنجا می شناسم که می توانم احساساتم را با آنهاشریک شوم. 

می خواهم از میلان تشکر کنم که باعث شد من رشد و پیشرفت کنم و به من این شانس را داد تا پیراهن روسونری را بپوشم. باعث افتخار بود. از پرزیدنت برلوسکونی، دکتر گالیانی، مدیران جدید باشگاه، مربیانم در طول تمام این سال ها و هم تیمی هایم تشکر می کنم. آنها باعث شدند هیچ چیزی کم نداشته باشم. 

می خواهم از هواداران میلان تشکر کنم که مرا حمایت کردند، مرا احساساتی کردند و باعث شدند احساس کنم که مهم هستم. بد بودم یا خوب، این را می دانم که با تمام وجودم برای میلان بازی کردم و همیشه به تمام مدیران و اعضا احترام گذاشتم. 

حالا زمان آن رسیده که چالش جدیدی را تجربه کنم. از اینکه می توانم پیراهن یوونتوس را بپوشم خیلی خوشحالم و افتخار می کنم. تمام تلاشم را می کنم تا پاسخ اعتماد یوونتوس را بدهم و بین هم تیمی ها و هواداران مهم و محبوب باشم. استقبال گرمی از من به عمل آمد و می خواهم پاسخ آن را بدهم. نمی توانم برای آغاز کارم با یوونتوس صبر کنم. 

 

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *