جو کول: وست هم خریدهای بی نظیری داشته است؛ آن ها می توانند فصل را در جمع 7 تیم برتر به پایان برسانند

[ad_1]

طرفداری- درحالی که وست هم خرید پابلو زابالتا، جو هارت، مارکو آرناتوویچ و خاویر هرناندز را قطعی کرده، فعالیت آن ها در بازار نقل و انتقالات تمام نشده و گفته می شود بازیکنان دیگری نیز در راه این تیم لندنی هستند. جو کول در مصاحبه ای اعلام کرد در انتظار فصل فوق العاده ای برای تیم سابقش است.

جو کول در مصاحبه ای با TalkSport، تایید کرد خریدهای جدید وست هم، وی را برای فصل جدید رقابت های لیگ برتر بسیار امیدوار کرده است. او گفت:

فکر می کنم آن ها [هارت، هرناندز، آرناتوویچ و زابالتا] خریدهای فوق العاده ای هستند. وقتی خاویر هرناندز از منچستریونایتد جدا شد، احتمالا همان موقع وست هم باید برای جذب او اقدام می کرد. او شم بالای گل زنی اش را هرجا که رفته، اثبات کرده است و مارکو آرناتوویچ هم استعدادی است که طرفداران وست هم از دیدن بازی او لذت خواهند برد. هر دو خریدهای فوق العاده ای هستند.

هم چنین گرفتن جو هارت، دروازه بان تیم ملی انگلیس نشان می دهد که در حال حاضر باشگاه در چه جایی قرار گرفته است. آن ها در حال انجام تجارت بی نظیری هستند و ترکیب خیلی خوبی را جمع کرده اند. من با برخی از پسرها در تیم صحبت کردم و هواداران باید از تیمی متشکل از بازیکنانی هم چون آرناتوویچ، اندی کارول، مانوئل لانزینی و خاویر هرناندز، هیجان زده شوند. آن ها در حال سپری کردن مقطع فعال و پر تحرکی هستند. به خصوص پس از رفتن به استادیوم جدید، فکر می کنم وست هم در حال حرکت به مرحله بعدی [سطح بالاتر] به عنوان یک باشگاه است.

وی در پاسخ به این سوال که ” آیا تیم سابقش ممکن است فصل آینده را در جمع 7 تیم بالای جدول به پایان برساند؟”، گفت:

بدون شک، در بین همه باشگاه هایی که زیر این رتبه هستند، وست هم از همه مجهزتر است. استادیوم جدید و قدرت اقتصادی، برای جذب کردن بازیکنان، همراه آن هاست. استوک سیتی هم شاید یک تیم با کیفیت مشابه است، اما آرناتوویچ به خاطر موقعیت باشگاه و بزرگ تر بودن آن، می خواست آن ها را ترک کند و به وست هم بیاید، این موضوع، چیز بسیار مهمی است.

این یک فرآیند سازندگی آهسته است اما فکر می کنم آن ها سرانجام [به جمع هفت تیم برتر لیگ] می رسند.

جو کول35 ساله در حال حاضر عضو تیم تامپا بای ریز آمریکاست. وی سابقه بازی با پیراهن چلسی و لیوپول را نیز در کارنامه دارد. کول 56 بازی را نیز همراه با تیم ملی انگلستان تجربه کرده است.

 

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *