برلوسکونی: فروش میلان یک انتخاب سخت، دردناک اما ضروری بود

[ad_1]

طرفداری- سیلویو برلوسکونی پس از 31 سال در پایان فصل گذشته، میلان را به یک گروه چینی واگذار کرد. نخست وزیر سابق ایتالیا، فروش میلان را با تمام سختی هایش، یک انتخاب درست برای باشگاه محبوبش می داند و تاکید کرد که حضور او در باشگاهی دیگر، غیر ممکن است.

برلوسکونی در مصاحبه ای با Tiscali News، اعلام کرد با وجود فروش میلان هنوز به این تیم وابسته است. او هم چنین فعالیت در باشگاهی دیگر را غیر ممکن توصیف کرد. وی گفت: 

[تصور من در باشگاهی غیر از میلان؟]، این واقعا یک فکر و ایده ای خیالی است. میلانی را فروختم که تکه ای از قلب من بود. در فوتبال امروز برای داشتن تیمی رقابتی، شما نیاز به خرج کردن و ارقامی دارید که فقط گروه های خارجی می توانند از عهده آن بر آیند. این یک انتخاب سخت، دردناک اما ضروری بود و امیدوارم که با این کار، میلان دوباره بتواند [با بزرگان] رقابت کند.

وی ادامه داد:

من دیگر رئیس میلان نیستم اما همیشه طرفدار شماره یک آنان خواهم بود. هر یک شنبه با همان شور و شوقی که قبلا داشتم به تشویق آن ها ادامه خواهم داد، با پیروزی شان جشن می گیرم و از شکست آن ها آزرده خاطر می شوم. درست مثل زمانی که پدرم مرا برای دیدن بازی میلانمان به ورزشگاه می برد. این چیزی است که تغییر نخواهد کرد.

ما پیروزی ها را در کنار هم جشن گرفتیم، او [پدرش] به من آموخت که وقتی شکست می خوردیم، نا امید نباشم و به احتمال بازگشتی قوی تر همراه با تعهد، از خود گذشتگی، سخت کار کردن و تحمل سختی ها، اعتقاد داشته باشم. این یک درس زندگی بود و میلان به عنوان چیزی که در زندگی من جایگزینی ندارد،  این را به من نشان داد.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *