یورگن کلوپ می گوید فیلیپه کوتینیو فروشی نیست

[ad_1]

طرفداری- در پی پیشنهاد هشتاد میلیون یورویی باشگاه بارسلونا برای فیلیپه کوتینیو، ستاره 25 ساله لیورپول، یورگن کلوپ در صحبت هایی اعلام کرد قرمز ها برنامه ای برای فروش ملی پوش برزیلی خود ندارد.

به گزارش Sky Sports، صبح امروز خبر رسید که باشگاه لیورپول پیشنهاد 72 میلیون پوندی بارسا برای کوتینیو را رد کرده است و قصد فروش او را به هیچ قیمتی ندارد. این مسئله واکنش سرمربی آلمانی لیورپول را در پی داشته است و وی نیز در صحبت هایی بر فروشی نبودن فیلیپه کوتینیو تاکید کرد.

وقتی از سرمربی 50 ساله لیورپول در این مورد سوال شد، پاسخ داد:

سوال جالبی است چون شما از قبل پاسخ من را می دانید. هیچ حرفی در این مورد ندارم. متاسفم ولی گویا این داستان ها بدون صحبت های من مطرح می شوند پس برای چه باید این روند را مختل کنم؟ با این خبر هر کاری می خواهید بکنید، من به آن علاقه ای ندارم؛ اما می توانم بگویم که حفظ گروهی که داریم اقدامی منطقی است.

 آیا کوتینیو واقعاً برای فروش نیست؟

می توان اینگونه گفت؛ اما این مسئله به امروز صبح یا دیروز برنمی گردد. فکر می کنم وضعیت همیشه همینگونه بوده است. فیل بازیکن بسیار بسیار خوبی است و زمانی که او در زمین بازی نیست، نیاز به عملکرد بهتری داریم.  فصل گذشته او برای چند بازی غایب بود و زمانی که به ترکیب تیم برگشت، ریتم لازم را نداشت. فشار زیادی روی او برای ارائه عملکردی خوب در زمین بازی وجود دارد.  باید در لحظات این چنینی بهتر کار کنیم.

فیل می تواند پیشرفت کند اما تردیدی درباره توانایی های وی وجود ندارد. او فرم، تحرک و بازی خوبی دارد و در هر دو بخش تهاجمی و دفاعی خیلی خوب کار می کند. این مسئله ای مهم است. او هنوز جوان است و می تواند پیشرفت کند. او از زمان ورود من بهتر شده است اما پیش از من نیز خوب کار می کرد.

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *