نیمار: خوشحالم که مسی دوست و اسطوره من است

[ad_1]

نیمار: خوشحالم که مسی دوست و اسطوره من است

نیمار، ستاره برزیلی بارسلونا به تمجید از عملکرد لیونل مسی، فوق ستاره شماره 10 بارسا پرداخت.

 


به گزارش “توپ 90″، در روزهایی که اخبار زیادی در مورد تمایل نیمار به بیرون آمدن از زیر سایه مسی و پیوستن به پاری سن ژرمن منتشر شده، این ستاره برزیلی در مصاحبه با وبسایت گل به شدت از مسی تعریف کرد.
نیمار گفت: شما واقعا نمی توانید بگویید چه چیزی باعث شده که مسی تبدیل به بهترین بازیکن جهان شود. او به سادگی سریع، باهوش و استثنائی است و یک تمام کننده بسیار خوب محسوب می شود. هیچ کس همانند مسی نمی تواند در فضاهای کوچک با سرعت فراوان بازیکن مقابل را از پیش رو بردارد. مهارت های او جادویی است!همچنین مسی بسیار سخاوتمند است و در او صفت “اصرار به بهترین بازیکن جهان بودن” وجود ندارد. مسی همچنین در زمین به شما نیز فرصت درخشیدن می دهد و بازی کردن کنار مسی مرا تبدیل به یک بازیکن حرفه ای کرده است.
تماشای مسی در تمرینات و رختکن و همچنین جدیت او در مواجهه با چالش ها باعث رشد کردن من شد و من بسیار خوشحالم که مسی دوست و اسطوره من است.”
زمانیکه از نیمار در مورد رابطه آنها پرسیده شد، وی با یادآوری پیروزی 1-6 برابر پاری سن ژرمن گفت: “به غیر از برخی اتفاقات بیرون زمین، هیچ لذتی را نمی توان با پیروز شدن با لباس بارسا مقایسه کرد.
به بازگشت ما در برابر پاری سن ژرمن اشاره شد. هیچ اتفاقی بیرون از زمین با این پیروزی و جشن ما بعد از پایان دیدار در کنار هواداران برابری نخواهد کرد.”


[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *