بارتومئو: وراتی بازیکن پاری سن ژرمن است؛ به رابرت فرناندز اعتماد دارم

[ad_1]

طرفداری- جوزپ ماریا بارتومئو، رئیس بارسلونا می گوید هیئت مدیره باشگاه به رابرت فرناندز، مدیر ورزشی این تیم اعتماد کامل دارد.

به گزارش مارکا، از لحظه ای که فصل 17-2016 برای بارسلونا به پایان رسید، رسانه ها گمانه زنی های خود درباره نقل و انتقالات تابستانی بارسا را آغاز کردند. در این میان، نام مارکو وراتی بیش از هر بازیکن دیگری اطراف بلوگرانا شنیده می شود. بارتومئو در اینباره به beIN Sports گفت:

بسیار آرام هستم چون به رابرت فرناندز، ارنستو والورده و همه اعضای کادر مدیریتی تیم که نقش خود در فصل آینده تیم را ایفا خواهند کرد، اعتماد دارم. [بهبود ترکیب] کار آسانی نیست چون همین حالا هم تیم خوبی داریم اما می توانیم در برخی پست ها تغییراتی ایجاد کنیم. در حال حاضر روی همین مسئله کار می کنیم و می خواهیم مطمئن شویم که فصل آینده تیمی رقابتی داریم که از روز اول در همه جبهه ها خواهد جنگید.

نمی توانیم درباره بازیکنانی خاص صحبت کنم. وراتی بازیکن پاری سن ژرمن است و با آن باشگاه قرار دارد. به فرناندز اعتماد دارم. روی آنچه که فصل بعد به آن نیاز داریم، توافق کرده ایم و سخت روی آن کار می کنیم.

وی همچنین درباره والورده گفت:

او سرمربی ای باهوش است که به فلسفه بارسلونا اعتقاد دارد. او کارش را آغاز کرده است. او به تیم های پایه توجهی خاص دارد. ما مربی ای که آکادمی را زیر نظر داشته باشد، دوست داریم چون بازیکنان فوق العاده ای در آکادمی هستند که می توانند برای تیم اصلی بازی کنند.

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *